Perfumy Paco Rabanne – mężczyzna wie najlepiej

Nikt tak nie wie w czym najlepiej kobiecie jak mężczyzna. Stąd właśnie sukces perfum Paco Rabanne – hiszpańskiego projektanta mody, który choć zaczynał od projektowania biżuterii, to prawdziwy sukces odniósł prezentując swą linię perfum – najpierw męskich, a potem także damskich. Jego pierwszy zapach dla mężczyzn był odświeżający i dynamiczny. Z kolei najbardziej znany zapach dla kobiet XS pour Elle zachwycił zmysłowością. Za najciekawszy projekt uznaje się jednak wypuszczenie linii damskiej i męskiej – Ultraviolet. Na forach głośno jest o perfumach Paco Rabanne pod nazwą Lady Million.

Dopracowane są od samego flakoniku, który przypomina znajdujący się w Luwrze brylant o nazwie Regent, Pitt lub Milioner. Już buteleczka sugeruje nam, że to, czego możemy spodziewać się wewnątrz, jest niezwykłe i zasługuje na swą cenę, bo perfumy Paco Rabanne o globalnej sławie do najtańszych nie należą. Zapach Lady Milion to moc świeżości, kwiatów i drzew. Wyczuć można gorzką pomarańczę i maliny, ale i kwiatu neroli. Nie brakuje jaśminu oraz gardenii, co daje kompozycji zmysłowości i subtelności zarazem. Na forach internetowych zapach zdobywa uznanie w oczach klientek.

Choć cena nie należy do najniższych, to rekompensatą jest długotrwale utrzymujący się zapach blisko osiemdziesięciu składników oraz sam efekt wizualny. Istnieje jednak grupa kobiet, które twierdzą, że w perfumach tych nie czują się wyjątkowe, a jak cała reszta – „są zbyt słodkie i zbyt oczywiste”. Może coś w tym jest, ale nie zmienia to faktu, że po użyciu tych perfum wiele użytkowniczek czuje się jak „ubrana w milion”. I chyba o to właśnie chodziło.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *