Kosmetyki SVR

W laboratorium SVR pracują najlepsi specjaliści w dziedzinie medycyny kosmetycznej. Głównym założeniem firmy jest przede wszystkim tworzenie produktów jakościowych, w pełni dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów. Kosmetyki linii SVR są regularnie przepisywane pacjentom przez najbardziej znanych i doświadczonych lekarzy dermatologów. Laboratorium SVR założono w 1965 roku we Francji. Już od samego początku firma ta stawiała przede wszystkim na tworzenie kosmetyków zgodnych z obowiązującymi powszechnie zasadami farmaceutycznymi. Produkty SVR sprzedawane są obecnie w wielu krajach i cieszą się olbrzymią popularnością. Laboratorium utrzymuje obecnie wspólpracę z wieloma placówkami naukowymi i badawczymi na terenie Francji, a także w wielu krajach na całym świecie.

Bardzo znanym i polecanym produktem marki SVR jest serum ANTI-AGING wypełniające zmarszczki. Serum to powstało w oparciu o nowoczesną Technologię Komórek Macierzystych, a także mikrosfery kwasu hialuronowego. Dzięki zastosowanej technologii możliwa jest ochrona oraz stymulacja aktywności komórek macierzystych skóry. Dzięki kwasowi hialuronowemu natomiast możliwe jest skuteczne wypełnienie zmarszczek. Regularne stosowanie tego serum pozwala na zmniejszenie bruzd i zmarszczek, a także na wygładzenie skóry twarzy. Serum przeznaczone jest do każdego rodzaju skóry, nawet do cery wrażliwej. Niekiedy serum to jest zalecane w ramach uzupełnienia zabiegów medycyny estetycznej.

Popularnym produktem marki SVR jest także VR Bebe hydracuivre krem ochronny. Zastosowane w kremie miedź oraz cynk przyczyniają się do złagodzenia i oczyszczenia skóry. Charakteryzują je właściwości łagodzące oraz antybakteryjne. Krem oczyszcza, łagodzi, a także w znacznym stopniu przyspiesza gojenie uszkodzonego naskórka.

Osobom młodym, chcącym zadbać o dobrą kondycję skóry twarzy, polecany jest SVR Chronolys krem na pierwsze zmarszczki. Przeznaczony do stosowania po 25 roku życia. Krem stosuje się na skórę twarzy oraz szyi. Skutecznie redukuje on pierwsze oznaki starzenia się skóry, a także nieestetyczne symptomy jej zmęczenia. Regularne stosowanie kremu przyczynia się do tego, że skóra staje się dobrze nawilżona, bardziej jędrna i pełna blasku.

AptekaEskulap logo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *