Kosmetyki Galenic

Galenic to dermokosmetyki, których skuteczność działania została wielokrotnie potwierdzona licznymi badaniami naukowymi. Użyte w kosmetykach naturalne substancje aktywne sprawiają, że są one bardzo tolerowane i przeznaczone do wszystkich rodzajów skóry. Kosmetyki Galenic doskonale nadają się do codziennej pielęgnacji skóry. Firma nieustannie wprowadza nowe kosmetyki na rynek, dzięki zastosowanym w nich nowoczesnym technologiom i formułom. Wszystkie kosmetyki marki Galenic zawierają w swoim składzie naturalne i opatentowane substancje, a ich oryginalna konsystencja sprawia, że są wyjątkowo miłe i wygodne w użyciu.

Do najbardziej popularnej serii kosmetyków marki Galenic należy ta, zapewniająca pielęgnację odżywczo-regenerującą, zawierająca olej arganowy. Jest to seria kosmetyków do twarzy. Olej arganowy zapewnia skórze olśniewający blask oraz niesamowitą gładkość. Kosmetyki przeznaczone do skóry suchej charakteryzują się przede wszystkim niezwykle delikatną oraz aksamitną konsystencją. Cechuje je także intensywne działanie regenerujące. Istnieje jeszcze seria kosmetyków Galenic Argana, przeznaczona do pielęgnacji ciała. Kosmetyki te odżywiają oraz regenerują skórę suchą oraz bardzo suchą. W efekcie staje sie ona gładka oraz jedwabista. Kosmetyki te charakteryzuje bardzo przyjemny zapach i delikatna konsystencja.

Kolejna, polecana seria kosmetyków, to Galenic Argane z miąższem owoców drzewa arganowego, przeznaczona do pielęgnacji odżywczo-liftingującej. Kosmetyki te zapobiegają nadmiernemu starzeniu oraz wiotczeniu się skóry. Zostały opacowane na bazie wyciągu z owoców drzewa arganowego. Są przeznaczone do zastosowania po 45 roku życia. Kosmetyki można zakupić w dwóch różnych konsystencjach. Ich działanie przywraca gęstość skóry. Doskonale nadają się także do modelowania owalu twarzy.

Polecane są także kosmetyki Galenic Ophycee. Wykonano je na bazie czystego koncentratu z niebieskich alg. Przeznaczone są do pielęgnacji przeciwzmarszczkowej oraz ujędrniającej.

Aptekaeskulap logo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *